O časopisu
Historie a archiv
Redakce
a kontakty
Předplatné
a objednávky
Soutěže čtenářů
Inzerce
KČT
Zprávy KČT
O časopisu
Historie a archiv
Redakce
a kontakty
Předplatné
a objednávky
Soutěže čtenářů
Inzerce
KČT
Zprávy KČT

ALPINE PRO: Expert na outdoorovou i lyžařskou módu

Česká společnost ALPINE PRO je nejprodávanější značkou v segmentu sportovního a outdoorového oblečení, obuvi a doplňků na českém a slovenském trhu. ALPINE PRO má vlastní tým českých designérů, kteří za pomoci nejmodernějších materiálů, propracovaných střihů a důmyslných detailů připravují návrhy kolekcí pro české i zahraniční zákazníky. O vysoké kvalitě produktů ALPINE PRO svědčí i to, že si českou společnost v roce 2009 vybral pro dlouhodobou spolupráci Český olympijský tým i Český svaz biatlonu. ALPINE PRO tak od roku 2010 navrhuje a vyrábí také speciální kolekce pro olympijské hry.

Perfektní volbou na zimní měsíce jsou lyžařské bundy Sardar 5 s vynikajícími funkčními i tepelnými vlastnostmi. Materiál je upraven vodoodpudivou membránou PTX Snow a ekologickou impregnační úpravou Teflon EcoElite™. Díky moderním materiálům zaručuje bunda vodní sloupec 10 000 mm a paropropustnost 10 000 g/m2/24 h. Lyžařská bunda je vybavena ochranným sněhovým pásem i odvětrávacími zipy v podpaží, které výborně regulují teplotu při lyžování na svahu i zimních procházkách.

Ke špičkové outdoorové obuvi z dílny ALPINE PRO se řadí kožená obuv WAR, která splňuje požadavky nejnáročnějších uživatelů. Trekové kotníkové boty jsou vyrobeny z výběrové usně s membránou PTX, která zajišťuje výbornou prodyšnost a nepromokavost. Obuv WAR má speciální značkovou podešev Vibram, která zaručuje nesmekavost a stabilitu i v členitém horském terénu.

Kolekce ALPINE PRO jsou určeny všem zákazníkům, kteří hledají pohodlné a kvalitní oblečení a obuv pro trávení volného času aktivním pohybem v přírodě i v náročných klimatických podmínkách.