O časopisu
Historie a archiv
Redakce
a kontakty
Předplatné
a objednávky
Soutěže čtenářů
Inzerce
KČT
Zprávy KČT
O časopisu
Historie a archiv
Redakce
a kontakty
Předplatné
a objednávky
Soutěže čtenářů
Inzerce
KČT
Zprávy KČT

Poznejte unikátní bundu GERS/A

Společnost ALPINE PRO vyvinula v České republice unikátní outdoorovou bundu GERS/A s nanovlákennou membránou Nanomembrane. Revoluční technologie bundy zaručuje až 4× vyšší prodyšnost oproti běžným funkčním membránám. Nanovlákenné lamináty s touto membránou jsou vhodné především pro fyzicky náročné aktivity jako je běh, cyklistika, hiking atd.

Extrémní prodyšnost dosahuje mimořádnou hodnotu 29 000 g/m2/24 h
Během sportovní zátěže potřebujete odvádět tělesnou vlhkost od pokožky do vnějšího prostředí, abyste tělo udrželi v teple a suchu. Bundy GERS/A mají vynikající prodyšnost díky speciální nanovlákenné membráně Nanomembrane. Ta je svými vlastnostmi velmi podobná lidské pokožce. Nanovlákenná membrána má unikátní strukturu o průměru vláken do 150 nm. Tato struktura má na 1 cm2 o 25 % více pórů než standardní mikroporézní membrány a dosahuje tak extrémní prodyšnosti.

Vysoká voděodolnost
Speciální vodoodpudivá vrstva HYDROPHOBIC EXTREME zvyšuje celkovou voděodolnost bundy až na 10 000 mm. Tyto parametry vodního sloupce jsou ještě podpořeny podlepenými švy, díky kterým voda neproteče ani v místech šití.

Množství vychytávek a 100% větruodolnost
Jednoduché rozepínatelné větrání v podpaží oceníte, když nechcete rozepínat hlavní zip a potřebujete okamžité ochlazení. Praktická vychytávka je i kapsa na rukávu, 2 vnitřní a 2 hlavní kapsy. Při všech vašich aktivitách oceníte také dvoucestný hlavní zip, rozšíření límce druhým zipem, perforované větrání v přední části límce, snadno uchopitelné taháčky, alobu pro zahřátí oblasti krku, stahování kapuce, dolního okraje i regulaci rukávů.

Bundu testovali olympijští medailisté
Čeští sportovci a zástupci Českého olympijského týmu testovali jak předchozí bundu NAN/A, tak druhou generaci GERS/A. Bundy prošly dlouhodobou sportovní zátěží v náročných klimatických podmínkách. Podněty a doporučení sportovců vedly k vyladění bundy k dokonalosti. Unikátní nanomembránovou bundu GERS/A můžete pořídit v dámské a pánské verzi ve vybraných kamenných prodejnách ALPINE PRO a oficiálním e-shopu alpinepro.cz